NHL – ALL STAR WEEKEND!
27 januari, 2018
En hemvändare på toppen av sin karriär
29 januari, 2018

Ångest och frustration i Real Madrid. (2.20)

Hej, efter min succéstart på oddsbaren så har den största delen av min tid tagits av andra trötta sidor som försöker rekrytera mig.

Därför har man legat lite lågt. Men nu när man har nekat alla så kan man återigen koncentrera sig på oddsbaren.com och att råna olika casinon på deg.

Jag vill att alla ska komma ihåg, jag är oddsbaren. Så ingen idé att försöka rekrytera mig.

Nåväl, dagens spel. Som alla nog vet vid det här laget så är Real Madrid under isen och jäkligt pressade. Ligan är körd och man har åkt ur cupen.

Nu gäller det för Zidanes mannar att rädda det som räddas kan. Man möter ett bra Valencia på bortaplan. Kommer det smälla? Jadå!

Därför kommer jag att spela i stort sett allt som har med avblåsningar att göra. De flesta spelen kan ni följa på min twitter @oddsbarenkevva.

Men ett spel jag vill dela med mig av är att Casemiro får kort i matchen till 2.20 på Comeon!

Casemiro har varit en utav de bättre i Real under denna tröga period och jag tror han går ut med full motivation att visa detta.

Jag tror detta är ett fint spel eftersom att hur matchbilden än ser ut så kommer Casemiro behöva smälla i varje närkamp. Vare sig Real leder eller ligger under.

Lägg där till kortglade domaren Xavier Estrada och detta kan bli succé

Rygga nu.